Copernic Design Studio to biuro projektowe zajmujące się rozmaitymi aspektami związanymi z projektowaniem oraz realizacją inwestycji w branży OZE. Skupiamy się głównie na farmach fotowoltaicznych. Naszym celem jest uzyskanie minimum 300 MW pozwoleń administracyjnych do 2023 roku. Aktualnie nasz zespół zajmuje się pozyskiwaniem gruntów, wykonywaniem darmowej weryfikacji zgłoszonych działek oraz podpisywaniem umów dzierżawy. Do tej pory Copernic Design Studio może się pochwalić pozyskaniem ponad 700 ha gruntu pod budowę farm PV.

Copernic Design Studio to biuro projektowe zajmujące się rozmaitymi aspektami związanymi z projektowaniem oraz realizacją inwestycji w branży OZE. Skupiamy się głównie na farmach fotowoltaicznych. Naszym celem jest uzyskanie minimum 300 MW pozwoleń administracyjnych do 2023 roku. Aktualnie nasz zespół zajmuje się pozyskiwaniem gruntów, wykonywaniem darmowej weryfikacji zgłoszonych działek oraz podpisywaniem umów dzierżawy. Do tej pory Copernic Design Studio może się pochwalić pozyskaniem ponad 700 ha gruntu pod budowę farm PV.

Korzyści z budowania farm PV

Budowa farmy PV

Jakie warunki musi spełniać działka pod budowę farmy PV?

Zgłoś grunt do darmowego audytu

Przejdź do formularza

Zespół

Rahim Blak
Chief Executive Officer
rahim@copernic.io

Rafał Paciorek
Chief Financial Officer
rafal@sapiency.io

Daniel Birnbach
COO Copernic Design Studio
daniel@copernic.io

Iwona Goraj
Brand Manager
i.goraj@copernic.io

Agnieszka Sutowicz
People & Culture Manager
a.sutowicz@sapiency.io

Michał Marzec
Chief Operating Officer
m.marzec@copernic.io

Paweł Juraszek
Chief Of Land Acquisition
pawel@copernic.io

Aleksandra Kłos
HR Specialist
a.klos@sapiency.io

Kontakt

Szymon Skowron
Obsługa Klienta
tel. 531 008 937
szymon@copernic.io

Zainwestuj

KONTAKT
Adres: Lekarska 1, 31-203 Kraków
NIP: 5833381193 REGON: 385034791
KRS: 0000817764

Email: contact@copernic.io
Telefon: +48 531 008 937
Pn-Pt: 9:00 – 17:00

S O C I A L   M E D I A

Zainwestuj

KONTAKT
Adres: Lekarska 1, 31-203 Kraków
NIP: 5833381193 REGON: 385034791
KRS: 0000817764

Email: contact@copernic.io
Telefon: +48 531 008 937
Pn-Pt: 9:00 – 17:00

S O C I A L   M E D I A